Vypadá to, že používáš zastaralou verzi Internet Explorer. Raději si prohlížeč aktualizuj nebo vyzkoušej jiný.  ×

Za účelem třídění obsahu nevhodného pro mladistvé osoby, prosíme o vyjádření, zda jsi již dosáhl zletilosti: ANO, jsem starší 18 let NE, jsem mladší

Ulož.to" poprava K.H.Franka-komplet-necenzurovano 1946-pankrac.avi

Další

Zrušit

  • +4
  • Rozlišení 240x164
  • Čas 8:18
  • Velikost 30 MB
Probíhá stahování souboru
Zavřít reklamní sdělení
VIP stažení 29 sec.
FREE stažení 3 min.
Stáhnout rychle (10)

Cena stažení za méně než 1 CZK *

reklamní sdělení

Komentáře (3)

FREDDY
FREDDY před 3 lety

Bohužel, bolševici zde měl velkou moc už od r.'45. Vizte uvěznění Háchy nebo Berana. Oba zemeřeli ve vězeních, ztoho Beran v koncentračním táboře. Po válce!
K.H.Frank nezemřel za to, v co věřil, se ctí a důstojností. Vyslýchající potvrdil, že se vymlouval, že pouze plnil rozkazy, nosil aktovky a podobně, jako ostatně jeho kolegové. Ještě za květnového povstání vyjednával, jak vytvoří německou říši uvnitř ČSR, tak táhnul ke všem čertům i s parádou, kterou si zasloužil.

Zobrazit/skrýt více obsahu

calipari
calipari před 5 lety

420722...844 - presne tak... keby toho zloducha 100 krát obesili tak je to málo, po tom aké strašné útrapy spôsobil Čechom a Moravákom....

Zobrazit/skrýt více obsahu

420722666844
420722...844 před 5 lety

Kecáš hlouposti,kolego doumbrowski. K.H.Frank byl pěkná svině.Měl na svědomí mimo jiné Lidice a spoustu dalších nevinných životů...Mimochodem,mnohem víc,než samotný Reinhard Heidrych.
Na rozdíl od tebe mi jeho poprava přijde jako technická a profesionálně odvedená záležitost.Léta páně 1946 ještě komunisti neměli zdaleka takovou moc,jako po puči 1948,takže plést sem kecy o boľševicích...sorry.
Po zhédnutí videa musím ale přiznat,že K.H.Frank si na popravišti tváří-tvář smrti dokázal zachovat klid,až důstojnost.Budiž mu to ke cti.Pokud vůbec nějakou kdy měl.

P.S. Poprava K.H.Franka byla poslední veřejná poprava v Českých a Slovenských zemích.

Zobrazit/skrýt více obsahu